

124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гель для миття посуду AIR family з ароматом зелене яблуко, 1000 г
Гель для миття посуду AIR family з ароматом "Зелене яблуко" (1000 г) у флаконі з ковпачком пуш-пул (push-pull) має такі самі базові логістичні характеристики, хімічну основу та правила використання, як і лимонна позиція цієї ж лінійки від українського бренду TM Роні.
Основні характеристики
Склад
Вода демінералізована, аніонні ПАР 5-15%, неіоногенні ПАР <5%, амфотерні ПАР <5%, хлорид натрію, гліцерин, парфумерна композиція, консервант, барвник, колоїдне срібло.
Спосіб використання
Нанесіть 1-2 краплі гелю на вологу губку, потріть її до утворення стійкої піни, вимийте посуд та ретельно ополосніть його під проточною водою. Для миття у розчині розведіть 5 мл засобу (близько 1 чайної ложки) у 5 літрах теплої води, вимийте посуд та промийте його чистою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для всіх видів посуду |
| Тип засобу | Гель |
| Особливість засобу | Інші |
| Вага | 1000 г |
| Об`єм | 1000 мл |
| Виробник | AIR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип миття | Для ручного миття посуду |