

652 ₴
Парфумований кондиціонер для білизни WEXOR Rosa & Peonia Extra Parfum з ароматом троянди та півонії, 1000 мл
Парфумований кондиціонер для білизни WEXOR Rosa & Peonia Extra Parfum - концентрований кондиціонер для білизни з серії «Cosmetici di Lavanderia» надає речам витонченого квіткового аромату троянди та півонії. Завдяки інноваційній формулі з ретельно відібраними компонентами засіб забезпечує глибокий догляд за тканинами, робить їх м’якими, пухкими та приємними на дотик. Ефективно працює навіть у невеликій кількості, нейтралізує неприємні запахи та залишає стійкий парфумований аромат.
Переваги
- насичений квітковий аромат троянди та півонії.
- тривалий ефект свіжості.
- робить тканини м’якими та шовковистими.
- захищає структуру волокон.
- економне використання (до 55 прань).
- усунення неприємних запахів.
- підходить для ручного та машинного прання.
💐 Піраміда аромату
Засіб належить до категорії нішевої селективної парфумерії для дому з благородним, багатошаровим розкриттям:
Активні інгредієнти
Склад
Вода, катіонні поверхнево-активні речовини (5–15%), парфумерна композиція (натуральні екстракти троянди та півонії), захисні протеїни шовку, комплекс силіконових полімерів (інноваційний ефект Velosoft), консерванти (бензізотіазолінон, метилізотіазолінон), бензилсаліцилат, цитронелол, гераніол, ліналоол.
Рекомендації щодо застосування:
Використовувати у відсіку для кондиціонера. 1 ковпачок ≈ 8 мл
Для більш інтенсивного аромату: 24 мл на 4–5 кг.
Парфумований кондиціонер — це справжня розкіш квіткового саду з професійної італійської лінійки «Cosmetici di Lavanderia». Його висококонцентрована формула збагачена натуральними протеїнами шовку та спеціальним комплексом Velosoft, які глибоко живлять та розгладжують волокна тканин, даруючи речам неперевершену м'якість і шовковистість.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кондиціонер |
| Тип пральної машини | Автомат, Напівавтомат, Ручне прання |
| Тип білизни | Біле, Світле, Чорне, Кольорове, Темний, Будь-яке |
| Основний тип тканини | Для всіх типів тканини |
| Кількість циклів прання | 55 |
| Об`єм | 1000 мл |
| Країна виробник | Італія |
| Тип аромату | Троянда, Квітковий |
| Призначення засобу | Для всіх типів тканин / універсальний |