

Ціну уточнюйте
Губка-скраб для тіла MARTINI SPA Scented & Scrub Sponge With Bamboo Extracts з бамбуковим екстрактом
MARTINI SPA Scented & Scrub Sponge With Bamboo Extracts - губка для скрабування з екстрактом бамбука і рослинними гранулами здійснює природну відлущуючу дію. Екстракт бамбука має зволожуючі, тонізуючі та антисептичними властивості.
За допомогою такої губки ви не тільки ретельно очистите шкіру тіла від забруднень, але і забезпечите хорошу мікроциркуляцію крові, тим самим сприяючи поліпшенню загального самопочуття. Завдяки підвищеному піноутворення, вона дозволить вам більш економно витрачати миючі засоби для тіла.
Губка не травмує шкіру і не провокує почервоніння, але приємно масажує шкіру, отшелушивая ороговілі частинки і стимулюючи лімфодренажні процеси. До вашої шкірі повернеться гладкість, ніжність і здоровий зовнішній вигляд завдяки регулярному застосуванню губки MARTINI SPA Scented & Scrub Sponge With Bamboo Extracts.
Склад: поліуретан (пінополіуретан, виготовлений за процесом XPand), рослинні ексфоліюючі гранули, екстракт бамбука (бамбукова есенція), парфумерна композиція.
Спосіб застосування: нанесіть на губку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло. Після використання губку необхідно ретельно прополоскати в чистій воді і дати висохнути. Губка призначена для багаторазового використання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Жорстка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 90 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |