
Ціну уточнюйте
Губка для тіла MARTINI SPA Soft Sponge м'яка
М'яка банна губка MARTINI SPA SOFT SPONGE є якісним виробом для ретельного догляду за тілом. Фігурна форма легко лягає в руку і не випадає при інтенсивному розтиранні. Зручна поверхню з великими порами робить цю мочалку більш функціональною, адже таким чином ваше улюблений очищуючий засіб буде значно краще пінитися, а його витрати зменшаться.
Завдяки водостійкості шару поролону, губка дбайливо впливає на шкіру. Крім того, поверхня ретельно очищає шкірний покрив тіла - і не тільки від забруднень, але і від відмерлих лусочок епідермісу.
Склад: поліуретан (високоякісний водостійкий великопористий пінополіуретан).
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |