
38 ₴
Губка банна Freshness Fitness, рожева
Губка банна спеціально розроблена для глибокого очищення та зволоження шкіри обличчя і тіла під час прийняття душу або ванни. Вона утворює рясну піну, що дозволяє економити шампунь на 18%, забезпечуючи ефективне очищення з меншими витратами.
Переваги
Склад: 100% пінополіуретан
Спосіб використання
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 47 мм |
| Висота | 145 мм |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |