
649 ₴
Губка MARTINI SPA Eco massage dual-action loofah & cotton glove, 2 шт
Губка для ванни для масажу тіла — це універсальний засіб для догляду за шкірою, яке поєднує в собі функції масажу та очищення. Виготовлена з м'яких і приємних на дотик матеріалів, ця губка ідеально підходить для створення розслаблюючої атмосфери під час ванни.
Переваги
⚙️ Подвійна дія
Склад
Натуральна люфа, органічна бавовна, еластична нитка (у манжеті).
Спосіб використання
Перед першим використанням повністю занурте рукавицю у гарячу воду, щоб волокна люфи розм'якшилися та розправилися. Нанесіть гель, спіньте. Стороною з бавовни мийтеся щодня, люфою — масажуйте тіло 1–2 рази на тиждень. Після процедури ретельно промийте та висушіть
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 130 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |