
404 ₴
Губка для обличчя та тіла MARTINI SPA Active Сharcoal делікатна
Губка MARTINI SPA LUXURY Active — це ідеальний засіб для комплексного догляду за обличчям і тілом. Завдяки своїй унікальній структурі та активним компонентам, вона ніжно очищає шкіру, забезпечуючи їй свіжість і сяйво. Губка підходить для всіх типів шкіри, даруючи відчуття комфорту та зволоження.
Переваги
Склад
Пінополіуретан (високоякісний поролон), активоване вугілля (деревне вугілля), парфумерна композиція (легка освіжаюча віддушка).
Спосіб використання
Повністю змочіть губку теплою водою, нанесіть засіб для вмивання або гель для душу та спіньте. М'якими коловими рухами очищуйте обличчя та тіло. Після використання ретельно промийте та висушіть у розправленому вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 95 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |