
308 ₴
Спонж-пілінг для тіла MARTINI SPA Exfoliating Sponge "Таблетки"
Спонж-пілінг MARTINI SPA EXFOLIATING SPONGE допоможе надати шкірі гладкості, шовковистості і м'якості. Спонж для тіла володіє очищаючими, вирівнюючими, пом'якшуючими, живильними і відновлюючими властивостями, дозволяючи позбавитися від ороговілих клітин, усунути лущення, сухість, зменшити пори і вирівняти тон шкіри.
Спонж-пілінг не тільки чудово очищає шкіру, але також сприяє поліпшенню кровообігу, забезпечує шкірі масаж, покращуючи таким чином її вигляд. Спонж сприяє легкому вспіненню гелю або мила, що гарантує більш економне використання очищаючих засобів.
Склад: поліуретан (пінополіуретан різної щільності).
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |