
1 303 ₴
Мочалка-стрічка MARTINI SPA Dual Action Strip For Spa подвійної дії із хлопка і сизалю
MARTINI SPA Dual Action Strip For Spa - мочалка подвійної дії. М'яка тканинна сторона з 100% натуральної бавовни ідеально підходить для чутливої шкіри, ніжно очищує, а 100% сизаль забезпечує глибоке відлущувальну дію.
Переваги
Використання мочалки Dual Action Strip For Spa дозволить подбати про ваше тіло.
⚙️ Подвійна дія
Склад
Сизаль, бавовна
(Сизаль — це міцне натуральне волокно з листя агави, що утворює жорстку сторону, а бавовна забезпечує м'якість зворотної сторони).
Спосіб використання
Перед першим застосуванням розпарте мочалку в гарячій воді, щоб пом'якшити волокна. Нанесіть гель, візьміться за ручки та масажуйте спину плавними рухами з боку в бік. Після використання ретельно промийте та підвісьте сушитися за ручку.
⚠️ Рекомендація: через високу жорсткість сизалю сторону для пілінгу краще використовувати не частіше 1–2 разів на тиждень.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мочалка-стрічка |
| Матеріал | Сизаль |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |