
307 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Double Action Cellulose Sponge подвійної дії
MARTINI SPA DOUBLE ACTION CELLULOSE SPONGE - спонж для тіла подвійної дії відлущує ороговілі частинки шкірного покриву, роблячи його більш гладким. Рельєфна, в міру жорстка поверхня сприяє делікатному очищенню шкіри, в результаті масажних рухів стимулюється приплив крові до шкірного покриву.
Зручна форма дозволяє легко утримувати спонж в руці. Якісний матеріал виробу забезпечує рясну кількість піни і економну витрату мила або гелю.
Склад: натуральна рослинна целюлоза, регенерована целюлоза, поліуретан (масажний шар).
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |