
269 ₴
Масажна еко-губка MARTINI SPA Spugna Bagno Eco Massage Soft Cellulose із 100% целюлози
Натуральна губка з целюлози MARTINI SPA Soft Cellulose Body Sponge - це гігієнічна губка, вироблена з чистої природньої целюлози, яка цінується за здатність добре поглинати воду. При зануренні у воду вона стає дуже м'якою і торкається до шкіри надзвичайно ніжно.
Доповнить купання м'яким масажем - ніжний масажний шар очищує і оновлює шкіру. Делікатно відлущує відмерлі клітини шкіри. Сприяє кращому всмоктуваню кремів та ынших зволожуючих засобів. Не викликає алергії. Підходить навіть для самої ніжної шкіри
Склад: 100% натуральна рослинна целюлоза.
Спосіб використання
Перед використанням ретельно змочіть губку теплою водою до повного розм'якшення. Нанесіть миючий засіб, спіньте та ніжно масажуйте тіло. Після використання ретельно промийте, викрутіть руками (без надмірних зусиль) і залиште висихати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 135 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |