
662 ₴
Мочалка-рукавиця для тіла MARTINI SPA Peeling Glove масажна
MARTINI SPA Peeling Glove (Black) - масажна мочалка-рукавиця для тіла, призначена для активного миття тіла, пілінгу і енергійного масажу. Оживляє шкіру і стимулює кровообіг. Миє легко і енергійно, швидко сохне. Гіпоалергенна.
Виріб створено з міцного і надійного синтетичного матеріалу, який стійкий до зносу і відмінно справляється з поставленим завданням. Регулярне використання мочалки відмінно впливає на стан шкіри: робить її більш гладкою, шовковистою, пружньою, запобігає сухості і утворенню запальних процесів.
Склад: поліестер, поліамід, еластан (гумова нитка манжети).
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку миючий засіб, а потім акуратно намилюйте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 210 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |