
662 ₴
Мочалка-рукавиця MARTINI SPA Massage Sponge Covered With Synthetic Fibre із синтетичної фібри
MARTINI SPA Massage Sponge Covered With Synthetic Fibre (Sport) - мочалка-рукавиця із синтетичної фібри, спорт лінія класу люкс. Мочалка призначена для активного миття тіла, пілінгу і енергійного масажу. Оживляє шкіру і стимулює кровообіг. Миє легко і енергійно, швидко сохне. Гіпоалергенна.
Регулярне використання мочалки відмінно впливає на стан шкіри: робить її більш гладкою, шовковистою, пружньою, запобігає сухості і утворенню запальних процесів.
Дія та призначення
Склад: поліамід (синтетична фібра зовнішнього шару), поліуретан (внутрішня пориста губка), поліестер (фіксуючі нитки та манжета).
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку миючий засіб, а потім акуратно намилюйте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Синій |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 220 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |