
520 ₴
Губка банна MARTINI SPA Hammam Glove кесе хаммам
Шовкова мочалка-кесе MARTINI SPA Hammam Glove нагадує про старовинний близькосхідний ритуал, відкриваючи для нас чарівний світ догляду за тілом. Такий інструмент для догляду за шкірою тіла застосовують в турецьких лазнях - хаммамах. Це незамінний інструмент для делікатного видалення мертвих клітин епідермісу з поверхні шкіри.
Рукавичку-кесе можна застосовувати вдома у ванній, в лазні, сауні, перед депіляцією, прийняттям сонячних ванн, застосуванням косметичних антицелюлітних засобів. Вона ідеально підійде для усунення ороговілого шару шкіри, зменшення проявів целюліту, поліпшення кровообігу, прекрасно розслабить і заспокоїть м'язи. Аксесуар сприяє тому, що шкіра після його застосування стає більш гладкою і ніжною.
Виріб обов'язково зробить ваше перебування в хаммамі незабутнім і сповненим релаксом. Рукавичка виконана з якісного матеріалу, приводиться у відповідність до чутливості шкіри. Застосовують шовкову рукавицю-кесе без мила, гелів для душу та інших миючих засобів.
Також нею можна скористатися для пілінгу обличчя. Виріб прослужить вам дуже довго, якщо ви будете його регулярно прати і добре просушувати.
Склад: шовк (натуральні волокна шовкового крипу), бавовна (у складі фіксуючої манжети на зап'ясті).
Спосіб застосування: розпарене обличчя і тіло розтерти турецької мочалочкой. В цей час з шкіри віддаляються ороговілі частинки у вигляді сірих кульок, навіть якщо до цього ви очищали шкіру звичайною мочалкою і / або милом.
Після застосування ванних процедур рекомендується нанести зволожуючий крем або масло. Так можна використовувати рукавицю кесе і при банному масажі. Склад: віскоза, шовк
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 200 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |