
564 ₴
Мочалка-губка для тіла MARTINI SPA Extra Soft Bath Sponge "Соти"
MARTINI SPA Extra Soft Bath Sponge - мочалка делікатно масажує шкіру, відлущуючи ороговілі частинки епідермісу і покращуючи мікроциркуляцію крові. Вона подарує шкірі шовковисту гладкість і розкіш природного оновлення, роблячи її бездоганною.
Чудово підходить навіть для самої чутливої шкіри, оскільки неймовірно м'яка і ніжна. М'яка мочалка перетворить гель для душу в легку пухнасту піну, допомагаючи ефективно очистити шкіру і насолодитися відчуттям свіжості.
Склад: поліуретан (високопористий пінополіуретан).
Спосіб застосування: перед першим застосуванням помістіть мочалку у воду і відіжміть. Обполіскуйте мочалку регулярно під струменем води і дайте висохнути. Завжди віджимають зайву воду, щоб продовжити її термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |