
218 ₴
Сітчаста мочалка MARTINI SPA Net Sponge In Box масажна
Мочалка-сітка MARTINI SPA Exfoliating Net Sponge In Box дозволяє зробити обов'язкові щоденні процедури більш приємними і ефективними. Банна мочалка виготовлена із синтетичних волокон і поміщена в гарну прозору коробку.
Її форма дозволяє збити відмінну піну і рівномірно розподілити її по поверхні тіла. Вона не дряпає і не подразнює шкіру, м'яко доглядає і дарує задоволення від прийняття душу або ванни.
Наявність спеціальної петельки дає можливість сушити і зберігати виріб на гачку у ванній.
Склад: поліетилен (пластмаса), поліестер (мотузка-петля).
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мочалка «Трояндочка» |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 120 мм |
| Висота | 120 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |