
251 ₴
Мочалка-рукавиця MARTINI SPA Easy Grip Gommage&Relax Glove массажна, подвійної дії
MARTINI SPA Easy Grip Gommage & Relax Glove - незвичайна рукавичка подвійної дії. Гофрована, кольорова сторона губки надає м'який масаж, дбайливо відлущує ороговілі клітини шкіри, а дуже м'яка сторона з 100% бавовняної тканини, яка ідеально підходить для самої чутливої шкіри, м'яко очищує.
Мочалка абсолютно екологічна, оскільки виготовлена з натуральних матеріалів. Виконана у формі рукавички для ще більшої зручності використання.
Склад: 100% бавовна.
Спосіб застосування: нанесіть на рукавичку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Бавовна |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Висота | 215 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |