
715 ₴
Смужка масажна MARTINI SPA Dual Action Strip For Back для спини
Смужка подвійної дії MARTINI SPA Dual Action Strip For Back ідеальна для активного миття тіла і легкого масажу, зокрема для спини і задньої частини тіла. Завдяки натуральним волокнам, оживляє шкіру і стимулює кровообіг.
М'яка тканинна сторона з 100% натуральної бавовни, м'яко очищає і ідеально підходить для самої чутливої шкіри, а сторона з 100% люфи забезпечує глибоку відлущувальну дію з численними перевагами: стимулює мікроциркуляцію, протидіє целюліту, запобігає старінню шкіри, готує шкіру до сонця і для видалення волосся, сприяє поглинанню кремів.
Використання смужки дозволяє подбати про своє тіло, в тому числі в самих важкодоступних місцях, таких як спина. Рекомендується обполіскувати до і після кожного використання і дати йому висохнути.
Склад
100% натуральної бавовни.
Спосіб використання
Змочіть, нанесіть засіб для миття, спіньте. Взявшись за ручки, масажуйте спину з боку в бік. Промийте та підвісьте сушитися за ручку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мочалка-стрічка |
| Матеріал | Бавовна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 100 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |