
188 ₴
Мочалка-рукавиця MARTINI SPA Double Action Glove Massage&Gommage подвійної дії
Рукавиця-губка MARTINI SPA Double-action Glove Massage & Gommage - незамінний щоденний союзник для створення м'якої і сяючої шкіри, для миття тіла, делікатного масажу і пілінгу. Підходить для ніжної шкіри обличчя. Стимулює кровообіг, забезпечує омолоджуючий ефект.
Губка подвійної дії призначена для миття тіла: кольорова сторона з хвилястою поверхнею призначена для ніжного масажу, а зворотна махрова сторона білого кольору має м'який відлущуючий ефект. Легкий масаж губкою при митті тіла сприяє відпочинку і релаксації.
Яскравий колір знімає напругу, піднімає життєвий тонус. Завдяки натуральним волокнам льону та бавовни, рукавиця оживляє шкіру і стимулює кровообіг. Миє легко і енергійно. Швидко сохне. Гіпоалергенна. В асортименті 4 кольори.
Склад: бавовна, льон.
Спосіб використання: Змочіть рукавицю, нанесіть гель або мило, спіньте. М’якою стороною очищуйте тіло щодня, жорсткою — масажуйте шкіру 1-2 рази на тиждень коловими рухами від периферії до центру. Після використання промийте та висушіть.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Бавовна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 210 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |