
356 ₴
Губка для тіла MARTINI SPA Body Sponge With Olive Oil з оливковою олією
Відлущуюча губка для тіла MARTINI SPA з оливковими кісточками — це інноваційний засіб для догляду за шкірою, який стимулює її відновлення, робить м'якшою, зберігає еластичність і тонізує. Завдяки вмісту перемелених оливкових кісточок, ця губка допомагає боротися з ознаками старіння, надаючи шкірі молодшого вигляду.
Переваги
Склад
Поліуретан (пінополіуретан), оливкова олія, кокосова олія, парфумерна композиція (віддушка).
Спосіб використання
Змочіть губку водою і нанесіть на неї ваш улюблений засіб для душу. Використовуйте губку для легкого масажу та відлущування шкіри, зосереджуючись на проблемних зонах. Рекомендується використовувати 2-3 рази на тиждень для досягнення оптимальних результатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |