
299 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Body Sponge With Activated Charcoal з активованим вугіллям
MARTINI SPA Body Sponge With Activated Charcoal - спонж для тіла, наповнений мінералами і активованим вугіллям.
Активоване вугілля завдяки своїм високим абсорбуючим властивостям, сприяє ефективному очищенню. Спонж очищає пори шкіри, усуваючи чорні цятки і бруд, одночасно поглинаючи токсини і надлишки жиру. Натуральний антиоксидант вбиває бактерії, що викликають акне, і є натуральним і ефективним лікуванням проблемної шкіри.
Спеціальна форма дозволяє легко і просто захватити губку, яка під час масажу тіла сприяє видаленню поверхневих нечистот шкіри. При контакті з водою - збільшується в розмірі. Прополіскуйте до і після кожного використання. Масажуйте шкіру з вашим улюбленим засобом, що очищає під час прийняття ванни або душу.
Склад
Гіпоалергенний поліуретан просочений активованим вугіллям
Спосіб використання
Нанести гель, спінити, масажувати круговими рухами знизу вгору, змити водою, прополоскати, віджати, висушити.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |