
184 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Body Sponge Protected з іонами срібла
MARTINI SPA Body Sponge Protected With Silver Ions - мочалка для тіла, яка прекрасно масажує шкіру. Чудово очищує, м'яко видаляючи ороговілі клітини.
У складі присутні іони срібла, які перешкоджають розмноженню бактерій. Іони срібла благотворно впливають на шкіру, надають знезаражуючий ефект.
Склад
Спосіб застосування: намочіть мочалку теплою водою, вспіньте на ній мило і плавними рухами масажуйте шкіру.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |