

329 ₴
Мочалка-рукавиця MARTINI SPA Peeling Glove бамбукова
Скраб-рукавичка з п'ятьма пальцями MARTINI SPA 5-finger Peeling Glove м'яко очищує шкіру, відлущуючи її завдяки ергономічній формі. Мочалка ароматизована, з екстрактом бамбука, м'яка і еластична, підходить для чутливої шкіри. Добре миє, не пошкоджуючи шкіру, робить її гладкою, тонізованою і глибоко очищеною.
Бамбук - природний антисептик. М'який і ледь вловимий аромат, дає приємне відчуття свіжості, приносить задоволення. Легкий масаж губкою при митті тіла сприяє відпочинку і релаксації тіла. Зелений колір знімає напругу, піднімає життєвий тонус. Зберігає засмагу. Виготовлена із інноваційного матеріалу. З антибактеріальним і антигрибковим просоченням. Гіпоалергенна.
Склад
Текстурований нейлон з антибактеріальним просоченням, збагачений натуральним екстрактом бамбука.
Спосіб використання
Змочити рукавицю, нанести гель, спінити, масажувати круговими рухами знизу вгору, змити водою, прополоскати рукавицю, віджати, висушити за петельку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Нейлон |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 190 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |