
25 ₴
Freshness Косметичні ватні палички (пакет), 100 шт
Косметичні ватні палички універсальні і стануть в нагоді в кожному будинку. З їх допомогою можна підкоригувати макіяж, очистити вушні раковини або носову порожнину, а ще швидко обробити порізи або рани, попередньо ненасти антибактеріальний засіб. Ватні палички знаходяться в упаковці з багаторазовою застібкою, тому вони надійно захищені від пилу.
При виробництві цих паличок використовували натуральну 100% бавовну.
Палички є гіпоалергенними, так як не містять синтетичних ароматизаторів. Завдяки щільному намотуванні і надійному кріпленню не зісковзують зі стіку.
Безпеку в застосуванні і забезпечує гнучкий стік - не ламається, і велика кількість вати - палички не дряпають і не залишають ворсинок на шкірі.
Склад: гнучкий пластик, 100% бавовна.
Способи використання
Важливі правила безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип палички | Гнучка |
| Довжина палички | 73 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал основи | Пластик |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 25 г |