
811 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Spugna Corpo Ai Carboni Attivi з активованим вугіллям
Спонж для тіла з активованим вугіллям. Активоване вугілля працює як природний абсорбент — воно витягує з пор токсини, бруд та надлишки шкірного себуму, запобігаючи появі висипань на тілі. Завдяки цьому спонж має глибокий графітово-чорний колір та легкий свіжий аромат.
Переваги
Склад
100% поліуретан. Структура губки насичена натуральним активованим деревним вугіллям.
Спосіб використання
Догляд: Після використання промийте спонж водою та залиште його сушити на повітрі.
Цей спонж стане відмінним доповненням до вашого щоденного догляду за шкірою, забезпечуючи глибоке очищення та відновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 38 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |