
700 ₴
Масажна рукавичка MARTINI SPA To.Go доглядова, чорно-пісочна
Наше тіло піддається регулярному впливу зовнішніх факторів. Щоденний догляд повинен бути не тільки приємним, але й ефективним, тому етап ексфоліації вважається ключовою ланкою в рутину догляду. Вона ефективно усуває відмерлі клітини та сприятливо впливає навіть на чутливий шкірний покрив.
Рукавичка відмінно спінює ваші улюблені гелі для душу, здійснює м'який масаж і ефективно очищує шкіру від усіляких забруднень. Це найкращий помічник для щоденного піклування про своє тіло!
Особливості
Рукавичка поєднує два типи волокон для комплексного догляду за шкірою:
Склад
50% натуральна єгипетська люфа, 50% органічна бавовна.
Спосіб застосування: Нанесіть улюблений гель для душу на поверхню рукавички, змочіть водою. М'яко масажуйте тіло зверху-вниз, по лініях лімфотоку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 215 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |