
540 ₴
Масажна рукавичка MARTINI SPA To.Go
Наше тіло піддається регулярному впливу зовнішніх факторів. Щоденний догляд повинен бути не тільки приємним, але й ефективним, тому етап ексфоліації вважається ключовою ланкою в рутину догляду. Вона ефективно усуває відмерлі клітини та сприятливо впливає навіть на чутливий шкірний покрив.
Перчатка відмінно спінює ваші улюблені гелі для душу, здійснює м'який масаж і ефективно очищує шкіру від усіляких забруднень. Це найкращий помічник для щоденного піклування про своє тіло!
Склад: 49% поліетилен, 26% поліестер, 12,5% бавовна, 12.5% акрил.
Спосіб застосування: Нанесіть улюблений гель для душу на поверхню рукавички, змочіть водою. М'яко масажуйте тіло зверху-вниз, по лініях лімфотоку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Висота | 190 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |