
38 ₴
Губка банна Freshness Fitness (зелена)
Губка банна призначена для очищення та зволоження шкіри обличчя і тіла при прийнятті душу або ванни. Рясна піна - економія шампуню на 18%. Зручна, велика форма дозволяє легко утримувати її в руках при використанні, а масажний шар допоможе з незначним пілінгом шкіри. М'який і одночасно міцний масажний шар забезпечує легкий масаж шкіри і її глибоке очищення.
Склад: 100% пінополіуретан
Спосіб використання:
Намочити водою, нанести гель або мило, стиснути до появи піни, помасажувати тіло, промити, віджати, висушити.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 47 мм |
| Висота | 145 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |