
609 ₴
Пілінг-рукавиця MARTINI SPA Massage Puriness Peeling Glove масажна
Багатофункціональна масажна пілінг-рукавичка MARTINI SPA MASSAGE PURENESS PEELING GLOVE підійде як для використання у ванній, так і для застосування в сауні. Завдяки спеціальній формі та рельєфній поверхні вона надає дбайливу очищаючу дію, стимулюючи циркуляцію крові в шкірному покриві і поліпшуючи загальний його стан.
Вироблена з якісного матеріалу, вона ідеально підходить для пілінгу, сприяє пружності та еластичності епідермісу, зменшує прояви целюліту і значно підвищує загальний тонус шкіри тіла. Володіє м'якою текстурою і не викликає роздратування. Мочалка густо спінює мило або гель для душу, завдяки чому їх витрати значно скорочується.
Особливості:
Склад
100% поліпропілен / поліестер.
Спосіб застосування
Нанесіть на рукавичку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Висота | 220 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |