
320 ₴
Гель для прання Waschkonig Universal, 4.9 л
Der Waschkonig Universal - це універсальний гель для прання, який підходить для всіх типів тканин та кольорів білизни. Він ефективно видаляє плями, зберігає яскравість кольорів та має приємний аромат.
Особливості:
- Універсальність: цей гель можна використовувати для прання всіх типів тканин, включаючи бавовну, шерсть, шовк та синтетику.
- Ефективність: гель ефективно видаляє різні плями, з якими ви можете стикнутися, наприклад, плями від їжі, трави, бруду та жиру.
- Зберігає колір: гель допомагає зберегти яскравість кольорів одягу та запобігає їх тьмянінню.
- Приємний аромат: гель має приємний свіжий аромат, який залишається на одязі після прання.
- Економічний: завдяки концентрованій формулі гелю ви можете використовувати меншу кількість засобу для прання, економлячи гроші.
- Зручний у використанні: гель має зручну пляшку з мірним ковпачком, що полегшує дозування.
Склад
Вода, від 5% до 15% аніонні ПАВ, менше 5% неіоногенні ПАВ, полікарбоксилати, фосфонати, ензими, парфум (ароматизатори), бензізотіазолінон, метилізотіазолінон.
Спосіб використання
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гель |
| Тип пральної машини | Автомат, Напівавтомат |
| Тип білизни | Біле, Світле, Чорне, Кольорове, Темний, Будь-яке |
| Основний тип тканини | Для всіх типів тканини |
| Кількість циклів прання | 140 |
| Об`єм | 4900 мл |
| Виробник | Der Waschkonig C.G. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип аромату | Аромат природи |
| Призначення засобу | Для всіх типів тканин / універсальний |