




103 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Body Cellulose Sponge з целюлози
MARTINI SPA Cellulose Sponge With Exfoliating - губка подвійної дії, призначена для очищення тіла. М'яка сторона виготовлена із 100% натуральної чистої целюлози - для делікатного миття. Жорстка сторона виконана із синтетичної фібри для відлущування ороговілих клітин шкіри, для проведення глибокого пілінгу. Оживляє шкіру, стимулює кровообіг.
Губка приємна на дотик, не коле і не дряпається. Вона безпечна для здоров'я, створена з гіпоалергенного матеріалу. Регулярне використання аксесуара значно покращує стан шкіри, робить її більш гладкою, шовковистою і пружною, стимулює мікроциркуляцію крові.
Склад: 100% натуральна рослинна целюлоза.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 145 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |