








146 ₴
Губка банна MARTINI SPA Body Sponge Peeling Action масажна
MARTINI SPA Body Sponge Peeling Action - губка банна, виготовлена з м'якого, дуже ніжного і при цьому міцного матеріалу, з масажною поверхнею і безліччю пор, які сприяють прекрасним поглинаючим властивостям виробу і його загальній функціональності.Мочалка легко стискається і в одну мить повертає свою форму, забезпечуючи наявність величезної кількості піни.
Двостороння губка подарує тілу чистоту і гладкість, зробить купання приємним і корисним. Губка подбає про найбільш чутливу шкіру. Одна її сторона м'яка і забезпечує делікатний догляд. Інша, жорсткіша, ефективно очистить тіло від загрубівшмх частинок, покращуючи мікроциркуляцію, надаючи антицелюлітний ефект.
Склад
Гіпоалергенний пінополіуретан (два шари різної щільності).
Спосіб використання
Особливість: ця модель не має петельки для підвішування, тому її рекомендується зберігати на сухій поличці або у мильниці, що провітрюється.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Висота | 145 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |