
375 ₴
Масажна рукавичка MARTINI SPA Finger Glove доглядова
Банна мочалка-рукавичка MARTINI SPA 5 FINGER GLOVE м'яко і ефективно діє на шкіру, сприяє поліпшенню мікроциркуляції і обмінних процесів в клітинах. Вона добре спінює миючі засоби, завдяки чому вони витрачаються більш економно.
Масажна рукавичка виготовлена з високоякісного матеріалу, який м'яко, але при цьому ефективно відлущує ороговілі клітини, ретельно усуває всі накопичені забруднення, а також надає оздоровлюючий масаж.
Виріб володіє прекрасним скраб-ефектом, делікатно очищає і приємно масажує шкіру, покращуючи при цьому кровообіг. Мочалка дуже зручна і практична в використанні завдяки своїй особливій формі.
Регулярне використання мочалки дозволяє значно поліпшити стан шкіри, зробити її гладкою, пружною і еластичною, а також значно зменшити розтяжки і целюліт.
Склад: бавовна, поліестер, поліетилен
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Висота | 85 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |