


303 ₴
Губка-тримач для мила MARTINI SPA Soap Holder Glove
Губка-тримач для мила MARTINI SPA Sop Holder Glove бережно масажує шкіру під час миття тіла. Завдяки натуральним волокнам, оживляє шкіру і стимулює кровообіг. Вставляючи мило в рукавиці, ви отримаєте багато ніжною піни. Губка з антибактеріальним і антигрибковим просоченням. Гіпоалергенна.
Склад: гіпоалергенний пінополіуретан, поліестер, натуральна бавовна.
Спосіб використання: вкладіть мило в кишеню, змочіть водою та стисніть для утворення піни, промасажуйте тіло. Промийте зовні та підвісьте за петельку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |