

355 ₴
Губка банна MARTINI SPA Scented Relax Sponge з бамбуковою есенцією
Неймовірно ніжна і м'яка губка для тіла MARTINI SPA Scented Relax Sponge, просякнута бамбуковою есенцією ідеально підходить для очищення самої чутливої шкіри.
Переваги
Губка забезпечить ефективний і якісний догляд, а чудовий аромат допоможе зробити щоденний процес купання максимально комфортним і приємним.
Склад: гіпоалергенний пінополіуретан (синтетичне волокно), просочений бамбуковою есенцією.
Спосіб застосування: нанесіть на губку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
Після використання ретельно губку необхідно прополоскати в чистій воді і дати висохнути. Губка призначена для багаторазового використання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |