
473 ₴
Губка для тіла MARTINI SPA Purifying Gommage Body Sponge з оливковими кісточками
MARTINI SPA Purifying Gommage Body Sponge - мочалка-гоммаж для тіла з сізалю допоможе ефективно очистити шкіру, прибрати омертвілі клітини і подарує розслабляючий масажний ефект і природне оновлення.
Делікатний масаж за допомогою губки стимулює циркуляцію крові, тонізує шкіру і робить її пружньою, гладкою та еластичною. Через специфічну жорсткість матеріалу сізалеву мочалку можна застосовувати не частіше двох разів на тиждень, вона категорично не підходять людям з чутливою шкірою і великою кількістю родимок на тілі.
Перш, ніж приступити до інтенсивного очищення шкіри і масажу за участю цієї мочалки, її необхідно розпарити в окропі. Навіть після тривалого терміну експлуатації вона буде зберігати первинну форму і властивості, залишаючись виключно простою і приємною в застосуванні.
Склад
Натуральне волокно сизалю, подрібнені оливкові кісточки, гіпоалергенний пінополіуретан.
Спосіб використання
Змочіть губку до розм’якшення, нанесіть гель, промасажуйте тіло круговими рухами, після чого ретельно промийте та висушіть.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Сизаль |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |