

851 ₴
Мочалка-рукавиця MARTINI SPA Natural Exfoliating Glove із сизалю
Натуральна відлущуюча рукавичка MARTINI SPA Natural Exfoliating Glove - зручний аксесуар для водних процедур. Така мочалка не вислизне з долоні, оскільки одягається на неї на всю довжину. Дві сторони вироби мають різний ступінь жорсткості. М'яка тканинна сторона виготовлена з 100% натуральної бавовни, ідеально підходить для самої чутливої шкіри, м'яко очищує, а сторона з 100% люфи.
Переваги
Регулярне використання виробу відмінно впливає на стан шкіри: робить її більш гладкою, шовковистою, пружньою, запобігає сухості і утвореню запальних процесів.
Склад: натуральний сизаль, натуральна бавовна.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку миючий засіб, а потім акуратно намилюйте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 220 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |