

242 ₴
Губка-пілінг для тіла MARTINI SPA Massage Natural&Peeling массажна
MARTINI SPA Massage Natural & Peeling Sponge - губка подвійної дії для сяйва, тону і шовковистості всіх типів шкіри. М'яка сторона виготовлена із 100% натуральної чистої целюлози.
Очищуюча сторона забезпечує легкий, делікатний масаж, завдяки чому поліпшується мікроциркуляція крові в клітинах епідермісу, посилюється лімфодренаж, краще відлущуються ороговілі клітини, а шкіра стає оксамитовою і неймовірно гладкою. Губка дбайливо очищає шкірний покрив від повсякденних забруднень, залишаючи лише відчуття свіжості, чистоти і комфорту.
Призначена для щоденного використання. Підходить для будь-якого типу шкіри.
Склад
100% натуральна чиста целюлоза
Спосіб використання
Змочіть губку водою, нанесіть засіб для миття, очистіть тіло (використовуючи рельєфну сторону для масажу), після чого ретельно промийте та висушіть аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Висота | 135 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |