


793 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Konjac Body Sponge конняку
Konjac Body Sponge - спонж конняку для тіла з 100% рослинного походження з чистого азіатського конжака для натурального глибокого очищення шкіри. Губка для тіла м'яко і глибоко очищає шкіру, відлущує мертві клітини, сприяє відновленню пружності та еластичності, перешкоджає старінню шкіри.
Регулярне використання губки допоможе зменшити дефекти шкіри, в тому числі і вугрі, видалити врослі волоски і зберегти вашу шкіру м'якою і еластичною.
Склад
Натуральне рослинне волокно конжаку, вода.
Спосіб застосування
Перед використанням ретельно промийте і зволожте спонж конняку в теплій воді. Видавіть зайву воду і приступайте до очищення. Без будь-якого натиску масажуйте круговими рухами для ніжного і м'якого відлущування та безпека вашої шкіри.
Після використання обов'язково промийте спонж конняку і дайте йому висохнути в провітрюваному місці перед наступним застосуванням. Не скручуйте спонж, так як це може пошкодити ніжні рослинні волокна, просто стисніть його між долонями.
Можна зберігати чистий спонж в холодильнику, щоб зберегти його свіжим і прохолодним. Це допоможе зберегти спонж конняку довше. Крім того, спонж можна сушити на рушник, сушитель або на гачку. Після висихання він буде зменшуватися і укріпляти, це цілком природно. Просто дозвольте йому поглинути воду, намочивши його перед повторним використанням. Ніколи не користуйтеся сухим спонжем конняку і не залишайте його в душі або в басейні з водою.
Термін служби 1-3 місяці в залежності від того, як часто ви його будете використовувати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |