


566 ₴
Губка для душу із люфи MARTINI SPA Loofah And Pure Cotton для ексфоліації
Мочалка MARTINI SPA Exoliating Pad In 100% Loofan And Pure Cotton - прекрасний вибір для ванних процедур. Виріб виготовлено з зрілих плодів люфи, які традиційно використовуються саме для виробництва мочалок.
Аксесуар овальної форми, оснащений смеціальним ремінцем, завдяки якому його зручно тримати в руці. Одна сторона мочалки м'яка, інша - жорстка. Мочалка не тільки чудово очищає шкіру, але також сприяє поліпшенню кровообігу, забезпечує шкірі масаж, покращуючи таким чином її стан.
Склад: 100% натуральна люфа (сторона для ексфоліації) та чиста бавовна (м'яка сторона для миття).
Спосіб застосування: для душу, ванної, лазні (мочалку після застосування не викручувати).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 145 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |