









188 ₴
Губка-спонж MARTINI SPA Double Action Tonik Sponge подвійної дії
Губка подвійної дії MARTINI SPA Double-action Tonik Sponge призначена для скрабування, сяйва і шовковистості всіх типів шкіри. Губчаста сторона, яку дуже легко обполіскувати, м'яко очищає, а сторона з ямочками, виготовлена зі спеціального волокна, надає глибоке відлущування, тонізуючи шкіру.
Легкий масаж губкою при митті тіла сприяє відпочинку і релаксації. Яскравий колір знімає напругу, піднімає життєвий тонус. Завдяки ергономічній формі, має легке захоплення.
Спосіб застосування
Змочіть губку водою, нанесіть засіб для миття, очистіть тіло (використовуючи рельєфну сторону для масажу), після чого ретельно промийте та висушіть аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 55 мм |
| Висота | 145 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |