







240 ₴
Целюлозна губка для тіла MARTINI SPA Cellulose Sponge With Exfoliating подвійної дії
MARTINI SPA Cellulose Sponge With Exfoliating - губка подвійної дії, призначена для очищення тіла. М'яка сторона виготовлена із 100% натуральної чистої целюлози - для делікатного миття. Жорстка сторона виконана із синтетичної фібри для відлущування ороговілих клітин шкіри, для проведення глибокого пілінгу.
Оживляє шкіру, стимулює кровообіг. Губка приємна на дотик, не коле і не дряпається. Вона безпечна для здоров'я, створена з гіпоалергенного матеріалу. Регулярне використання аксесуара значно покращує стан шкіри, робить її більш гладкою, шовковистою і пружною, стимулює мікроциркуляцію крові.
Склад
Натуральна целюлоза (м'яка сторона), фібра/поліестер (жорстка сторона для ексфоліації)
Спосіб використання
Змочіть губку водою, нанесіть засіб для миття, очистіть тіло (використовуючи рельєфну сторону для масажу), після чого ретельно промийте та висушіть аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |