



366 ₴
Спонж для тіла MARTINI SPA Aroma Dreams Body Sponge ароматизований
MARTINI SPA Aroma Dreams Body Sponge - надзвичайно душисті, м'які, швидко поглинаючі губки, збагачені ароматними есенціями, які викликають мрійливу атмосферу.
Доступні в 2 кольорах:
Зручна поверхня з великими порами робить цю мочалку більш функціональною, адже таким чином ваш улюблений очищаючий засіб буде значно краще пінитися, а його витрати зменшаться. Крім того, губка ретельно очищає шкірний покрив тіла - і не тільки від забруднень, але і від відмерлих лусочок епідермісу.
Склад
Гіпоалергенний пінополіуретан (PU), просочений ароматичними есенціями (Aqua, Parfum, Limonene, Linalool)
Спосіб застосування
Змочіть губку і круговими рухами зробіть масаж тіла. Сполосніть тіло водою. Можете використовувати гель для душу. Промийте губку і добре відіжміть її після завершення процесу вмивання.
Губка повинна оновлюватися кожні два-три місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |