






97 ₴
Губка для тіла MARTINI SPA Ultra-Soft Body м'яка
Губка MARTINI SPA Ultra-Soft Body — це м'яка губка, яка допоможе дбайливо і ефективно очистити шкіру від забруднень, надаючи задоволення від легкого масажу. Вона забезпечує активне піноутворення засобів для душа, що робить процес миття не тільки ефективним, але й приємним.
Характеристики
Переваги
Склад
Пінополіуретан.
Спосіб використання
Намочіть губку водою і нанесіть на неї ваш улюблений засіб для душу. Використовуйте губку для легкого масажу шкіри під час миття, насолоджуючись відчуттям свіжості та комфорту.
Після використання промийте губку і дайте їй висохнути, щоб зберегти її свіжість.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 55 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |