





93 ₴
Губка для тіла MARTINI SPA Revitalizing Body Sponge м'яка
Губка MARTINI SPA Revitalizing Body Sponge — це натуральна целюлозна багатобарвна масажна губка, спеціально розроблена для делікатного очищення шкіри. Вона підходить для всіх типів шкіри, забезпечуючи їй сяйво, тонус і шовковистість.
Характеристики
Переваги
Спосіб використання
Намочіть губку водою і нанесіть на неї засіб для очищення тіла. Використовуйте губчасту сторону для м'якого очищення шкіри. Для пілінгу і масажу використовуйте сторону з ямочками, здійснюючи легкі кругові рухи.
Після використання промийте губку і дайте їй висохнути.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 155 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |