





163 ₴
Губка банна MARTINI SPA Extra Soft Bath Spong екстра м'яка, гідрофільна
Гідрофільна екстра м'яка губка MARTINI SPA Extra Soft Bath Sponge відрізняється міцністю і довговічністю. Призначена для більш м'якого очищення епідермісу.
Губка приємна на дотик, створена з гіпоалергенного матеріалу, прекрасно відлущує відмерлі клітини і знімає ороговілий шар шкірного покриву.
Регулярне використання аксесуара значно покращує стан шкіри, робить її більш гладкою, шовковистою і пружною, стимулює мікроциркуляцію крові.
За губкою дуже просто доглядати, досить промивати її під проточною водою і гарненько віджимати після кожного купання.
Переваги
Склад
Пінополіуретан (PU), гідрофільна добавка, антибактеріальні компоненти (іони срібла)
Спосіб використання
Змочіть губку водою, нанесіть засіб для миття, очистіть тіло (використовуючи рельєфну сторону для масажу), після чого ретельно промийте та висушіть аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 135 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |