




79 ₴
Губка для тіла MARTINI SPA Body Massage Sponge масажна
Масажна губка для тіла MARTINI SPA BODY MASSAGE SPONGE відмінно очищає шкіру. Губка оснащена спеціальним масажним шаром, який делікатно розтирає шкірний покрив, завдяки чому поліпшується підшкірна мікроциркуляція крові, посилюється лімфодренаж, ороговілі клітини злущуються, шкіра стає оксамитовою і гладкою на дотик.
Губка дбайливо очищає тіло від себума, поту та інших забруднень, залишаючи після себе комфортне відчуття доглянутості та свіжості. Після застосування MARTINI SPA BODY MASSAGE SPONGE шкіра стане ідеально гладкою, ніжною і шовковистою. Компактна губка зручно розміщується в долоні, не вислизуючи з руки, і економно поглинає гель для душу, легко збиваючи його. Банну губку легко очистити, вона швидко сохне, кожен раз радуючи своєю функціональністю.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 55 мм |
| Висота | 95 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |