
61 ₴
FRESHNESS Вологі серветки з екстрактом алое, 120 шт
Прекрасним вибором для всієї родини стануть вологі серветки FRESHNES. М'яка і міцна текстура серветок FRESHNESS забезпечує ніжний догляд навіть за чутливою шкірою. Їх просочення містить екстракт алое вера, який надає шкірі дуже благотворний вплив. Він інтенсивно зволожує, глибоко живить і дбайливо заспокоює шкіру, сприяє загоєнню дрібних пошкодження, усунення подразнень.
Серветки ідеально підходять для використання вдома, на відпочинку, в дорозі. Не містять спирту і барвників, дерматологічні протестовані, абсолютно безпечні для шкіри. Серветки FRESHNESS знаходяться в зручній упаковці з клапаном, що забезпечує комфорт у використанні.
Склад
Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Chlorhexidine Digluconate (в антибактеріальних версіях), Citric Acid, Parfum.
Спосіб використання
Відкрийте пластиковий клапан, дістаньте серветку, протріть шкіру. Щільно закрийте кришку, щоб серветки не висохли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cotton Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вологих серветок | Очищаючі універсальні |
| Матеріал серветки | Спанлейс |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Пом'якшувальна, Очищаючий, Освіжаюче |
| Запах | Алое |
| Екстракт | Алое |
| Довжина листа | 145 мм |
| Ширина листа | 180 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Кількість в упаковці | 120 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло, Обличчя |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |