
46 ₴
Freshness New косметичні ватні палочки (пакет), 200 шт
Косметичні ватні палички універсальні і стануть в нагоді в кожному будинку. За допомогою ватних паличок можна підкоригувати макіяж, очистити вушні раковини або носову порожнину, а ще швидко обробити порізи або рани, попередньо завдавши антибактеріальний засіб. Так як ці ватяні палички, знаходяться в упаковці з багаторазовою застібкою, то вони надійно захищені від пилу.
При виробництві паличок використовується натуральні а 100% бавовна. Палички є гіпоалергенними, так як не містять синтетичних ароматизаторів. Завдяки щільному намотуванні і надійному кріпленню не зісковзують з стику.
Безпека в застосуванні і забезпечує гнучкий стік - не ламається, і велика кількість вати - палички не дряпають і не залишають ворсинок на шкірі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STS Cosmetics |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип палички | Гнучка |
| Довжина палички | 75 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал основи | Пластик |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 50 г |