
84 ₴
CON Igienizzante Вологі серветки антибактеріальні, 20 шт
Вологі серветки антибактеріальні призначені ретельно очистити шкіру і зберегти її здоров'я. Ніжний матеріал просочений безпечним для здоров'я лосьйоном, чудово очищає шкіру від забруднень, нейтралізує мікроби і залишає чудове відчуття свіжості.
Спеціальна захисна формула засобу захищає шкіру від повторної появи мікробів. Серветки ефективно усувають неприємний запах.
Їх аромат нейтральний і приємний. Серветки очищають і освіжають, нормалізують кислотно-лужний баланс, а також надають антисептичну та антибактеріальну дію. Завдяки таким характеристикам серветки підходять для щоденного використання.
Серветки не містять спирту і є гіпоалергенними.
Склад
Aqua, Cetearyl Isononanoate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Chlorhexidine Digluconate, Parfum, Citric Acid.
Спосіб застосування
Тільки для зовнішнього застосування. Після використання закрити клапан, щоб уникнути висихання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STS Cosmetics |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип вологих серветок | Антибактеріальні |
| Матеріал серветки | Спанлейс |
| Щільність | 45 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Антибактеріальне, Очищаючий, Пом'якшувальна, Дезінфікуюче, Антисептичне, Протизапальне, Зволожуюче |
| Запах | Без запаху |
| Довжина листа | 145 мм |
| Ширина листа | 180 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Область застосування | Руки, Обличчя, Тіло, Сідниці, Інтимні зони |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 70 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |